Slavnostní vyhlášení soutěže Les není zadarmo

Dne 5. května proběhlo v Národním zemědělském muzeu v Praze slavnostní vyhlášení výtvarné a filmové soutěže Les není zadarmo. Třetího ročníku této soutěže konané u příležitosti každoročního Týdne lesů se zúčastnilo přes 400 dětí z 13 krajů z celé České republiky.

Soutěž organizuje pracovní skupina Ministerstva zemědělství zabývající se lesní pedagogikou, kterou koordinuje Národní lesnický institut. Ředitel NLI Jaroslav Kubišta spolu se zástupci například z Ministerstva zemědělství, Lesy ČZU a SVOL předávali na tomto vyhlášení dárky vítězům. Vítězná díla budou v muzeu vystavena až do 28. června.

Podrobnosti zde.

Obrázek
Obrázek